Subaru O nás

O nás

Autosalon Subaru LiberecSpolečnost ILOS, s.r.o. byla založena v roce 1994 a již v roce 1995 zahájila spolupráci s importérem vozů Subaru, firmou Subaru ČR s.r.o., jejímž výsledkem byl podpis dealerské smlouvy na prodej a servis vozů Subaru v Liberci.

Následně byl zahájen prodej vozů v ulici Rumjancevově v centru Liberce. Servis vozů byl nejprve zajišťován externě, ale neustálé zvyšování prodejů nových vozů a snaha stále zlepšovat služby zákazníkům vedla zanedlouho k otevření vlastního, autorizovaného servisu vozů Subaru v Sokolské ulici.

Další prodejně úspěšné roky a neustále rostoucí poptávka po vozech Subaru však ukázaly, že kapacita menší prodejny v centru města nebude v blízké budoucnosti dostačující pro udržení vysoké kvality služeb zákazníkům.
Proto byla po náročném a pečlivém výběru lokality zahájena výstavba nového autosalonu a autoservisu v Liberci – Starých Pavlovicích.

V roce 2006 byl symbolicky k 10. výročí otevření naší prodejny vozů Subaru v Liberci zahájen zkušební provoz zcela nového moderního prodejního a servisního areálu vozů Subaru v Liberci - Starých Pavlovicích v ulici Letná.

Vzhledem ke skutečnosti, že se jedná o jeden z nejlepších a nejmodernějších autosalonů Subaru v celé České republice, stal se nový areál také po právu chloubou Subaru ČR. Tento fakt podtrhují i časté návštěvy delegací zástupců Subaru až z dalekého Japonska.

Díky velké výstavní ploše lze vystavovat celou modelovou škálu vozů Subaru a nabídnout tak potencionálnímu zákazníkovi komplexní přehled o všech nabízených vozech včetně zkušebních jízd ve vybraných modelech.

Servis Subaru Liberec

Jednou z nejdůležitějších činností v novém areálu je komplexní nabídka servisních služeb od záručních a pozáručních oprav, mechanických oprav a údržby až po klempířské a lakýrnické práce. Tyto služby jsou poskytovány pro všechny vozy Subaru.

Nabídka služeb poskytovaných společností ILOS, s.r.o. v novém autosalonu v Liberci na Letné je podtržena jedinečnou, téměř 30.letou zkušeností s prodejem a servisem vozů Subaru, zdůrazněnou osobní praxí většiny zaměstnanců s vozy Subaru překračující i 25 let. Tyto zkušenosti se značkou Subaru společnost ILOS, s.r.o. řadí na jedno z nejpřednějších míst v rámci celé České republiky a mezi největší a nejúspěšnější prodejce vozů Subaru na zdejším trhu.

Nejlepší odměnou a povzbuzením v další práci je pro nás skutečnost, že se na nás obracejí stále noví a noví zákazníci, a to i z poměrně vzdálených lokalit, kteří se k nám pravidelně vracejí za servisem a doporučují naše služby a jedinečné vozy Subaru svým přátelům a známým.

ILOS, s.r.o.

Letná 646/13
460 01 Liberec XII

GPS: 50°47'5.642"N, 15°2'55.210"E

mapa

Kontaktní údaje

Tel.:485 100 896
Mob.:777 855 558
E-mail:info@subaru-liberec.cz

Facebook