Subaru Novinky - titulní strana LEVORG 2,0i E.S. CVT

 

 

 

 

 Levorg 2,0 MY19

 Pod kapotu dostal nový atmosférický 2,0 motor, kde jeho podvozek má komfortnější nastavení. I nadále platí za velmi praktický vůz s mimořádnými jízdními vlastnostmi. Tuhost a struktura karoserie napomáhá výtečnému projetí serpentinové silnice. Mnohokrát jsme se přesvědčili, že se těšíme do každé zatáčky s ním.

 

 Výbava a bezpečnost je i u základní výbavy na velmi vysoké úrovni. Nejvyspělejší elektronický protikolizní systém, opřený i o optický „pohled“ kamerek systému EyeSightu (vidí 3D a i tím má lepší povědomí o dění před vozidlem). Spolu s velmi tuhou, promyšlenou karoserii, tvoří jedno z nejbezpečnějších aut na světě.

 

 Jeho další velikou předností je velikost kabiny i zavazadlového prostoru. Její polohovatelná zadní sedadla se dají sklápět v poměru 40/20/40.  Sklopení středního dílu umožňuje převoz velmi dlouhých předmětů i s plnohodnotným čtyřmístným uspořádáním. Toto řešení je poprvé ve všech výbavách.

 

 Atmosférický 2,0 i motor je v době masivního používání přeplňovaných maloobjemových motorů unikátním počinem. Navíc jeho stavba s protilehlými písty snížila těžiště celého vozu. I ostatní komponenty jsou podřízeny skvělému chování vozu i při svižné jízdě.

 

 Vcelku nám tedy Levorg  vyjímečně dospěl. Ze sportovního adolescenta, tu máme jedno z nejdospělejší a nejcharakternějších kombi na trhu. S ním se můžete bavit, tak i naložit celou rodinu a vyrazit na dovolenou, třeba až na kraj Evropy. Pánové za volantem se budou těšit z jízdy, dámy ocení pohodlí, klid na palubě i velmi příjemnou spotřebu. Děti si mohou udělat pohodlí se sklopitelnými zadními sedadly a cestu si zkrátit hrou na tabletu píchlým přes USB vozu a všichni pohodlně i bezpečně cestovat za zážitky. Vůz se stálým  4 X 4 je podrží i v nečekaných situacích.

Levorg 2,0i MY19

ILOS, s.r.o.

Letná 646/13
460 01 Liberec XII

GPS: 50°47'5.642"N, 15°2'55.210"E

mapa

Kontaktní údaje

Tel.:485 100 896
Mob.:777 855 558
E-mail:info@subaru-liberec.cz

Facebook