Subaru Novinky - titulní strana Čas nového Subaru Forester se přiblížil

Forester e-Boxer 01

Termín k předání nových vozů Subaru Forester MY20 je za dveřmi.

 Z kraje prosince jsme měli možnost se s touto skvělou novinkou osobně seznámit. A máme se na co těšit. Vůz vyspěl a generační skok je na něm znát.

 Po nastoupení Vás překvapí prostornost kabiny, zaujme její kvalitní interiér a oceníte skvělý výhled všemi směry.

Pozvolné rozjetí je velmi tiché, a když se k elektromotoru přidá benzínový, ani to nepocítíte. Jen podvědomě tušíte dostatek síly i k prudší akceleraci. Při zpomalování se spustí rekuperace, ale kdybychom neměli zapnutý grafický display, tak to ani nevíme. Vše je plynulé a pozvolné. Několikrát se nám po městské jízdě vypnul spalovací motor, a když bylo potřeba, opět se spustil, aby převzal největší podíl pohonu vozu. K elektropohonu jsme byli plni očekávání a opět se potvrdilo, že u Subaru vědí, co dělají. Systém si žije svým životem, neobtěžuje a jen se skvěle doplňuje s dosud používanou technikou.

 Vůz dostal mnoho nových asistentů a pomocníků, které především posunují bezpečnou jízdu na nejvyšší úroveň.

 Velikým přínosem je ale skvělý nový podvozek, který už obdivujeme v modelech Impreza i XV. S ním je radost z jízdy skokově příjemnější. Poznáte to už při prvním projetí známých míst, kde Vás vůz poslouchá, jako hodiny, vtáhne Vás do zatáček, a z brilantního projetí terénem vyloudí příjemný úsměv na tváři a s pocitem: „ To je ono“. Jízdu si vždy užíváte.

 Vozům stále zůstala univerzálnost používání a je jedno, zda jezdíte každý den po dálnicích, ve městech nebo v terénu. Vše je podřízeno kvalitní a bezpečné přepravě pasažérů.

 

ILOS, s.r.o.

Letná 646/13
460 01 Liberec XII

GPS: 50°47'5.642"N, 15°2'55.210"E

mapa

Kontaktní údaje

Tel.:485 100 896
Mob.:777 855 558
E-mail:info@subaru-liberec.cz

Facebook